Вчителі початкової школи

                                                  Макара Ольга Петрівна

(вчителька 1-А класу)

1-Б

                                                   Лянґ Ольга Василівна

(вчителька 1-Б класу)

                                                   Зуб Галина Миколаївна

(вчителька 2-А класу)

                                           Назаркевич Ганна Михайлівна

(вчителька 2-Б класу)

Швагуляк Віра Іванівна

(вчителька 3-А класу)

Кулик Орися Михайлівна

(вчителька 3-Б класу)

                                                     Кук Галина Михайлівна

(вчителька 4-А класу)

                                               Гусак Ганна Михайлівна

(вчителька 4-Б класу)

                        Вчителі української мови та літератури

                                                  Галамага Ганна Іванівна

                                                Жук Ірина Михайлівна

                                    (також є вчителем зарубіжної літератури)

Укрмова

                                          Зінчук Олександра Йосипівна

                                   Вчителі англійської мови

                                               Дідич Неоніла Миронівна

Ткач Ірина Степанівна

Ангмова

                                                   Гудзь Марія Василівна

Дзвоник Марія Зіновіївна

Вчителька зарубіжної літератури

Зарліт

                                               Кошик Христина Степанівна

                      (одночасно виконує обов'язки педагога-організатора)

                      Вчителі математики, алгебри та геометрії

Антошко Леся Остапівна

Математика

                                                Назарчук Леся Іванівна

                                               Байда Ліля Володимирівна

                                           Вчителі історії

                                               Костюк Ганна Михайлівна

                                  (також є вчителька суспільствознавства)

Калуцький Ігор Ігорович

Вчителька географії та економіки

Географія

                                              Регенчук Ольга Василівна

                         (також навчає природознавство, природу рідного краю)

Вчителька біології

Біологія

                                                 Манько Руслана Богданівна

                                     (також навчає основи охорони здоров'я)

                                Вчитель фізики та астрономії

Фізика

                                                    Ярема Богдан Львович

Вчителька хімії (і трудового навчання дівчат)

Хімія

                                              Петришин Надія Михайлівна

                (також веде санітарно-медичну підготовку дівчат 10-11-их класів)

                             Вчитель трудового навчання та ДПЮ

ДПЮ

                                                 Вовк Орест Михайлович

                                              (також навчає фізкультуру)

                             Вчитель фізичного виховання

Фізкультура

                                                   Бенько Тарас Степанович

                                        Вчитель музики

Музика

                                                Пшик Степан Михайлович

                              Вчитель християнської етики

                                             Мирка Михайло Васильович

                                         Шкільний психолог

                                                  Хрептак Наталія Іванівна

Комментарии: 0