Розклад уроків на 2016-2017 н. р.

Розклад дзвінків (повний робочий день)

08:05 - 08:50. 0-ий урок.

09:00 - 09:45. 1-ий урок.

09:55 - 10:40. 2-ий урок.

10:50 - 11:35. 3-ій урок.

11:55 - 12:40. 4-ий урок

13:00 - 13:45. 5-ий урок.

13:55 - 14:40. 6-ий урок.

14:50 - 15:35. 7-ий урок.

15:40 - 16:25. 8-ий урок.*

*Проводиться в разі надолуження згаяних занять під час морозів, карантину, інших непередбачуваних обставин, через які були відмінені уроки за розкладом.

Розклад дзвінків (скорочений робочий день)

08:15 - 08:50. 0-ий урок.

09:00 - 09:35. 1-ий урок.

09:45 - 10:20. 2-ий урок.

10:30 - 11:05. 3-ій урок.

11:25 - 12:00. 4-ий урок

12:20 - 12:55. 5-ий урок.

13:05 - 13:40. 6-ий урок.

13:50 - 14:25. 7-ий урок.

                                     Уроки в понеділок

1-А (Зуб Г. М.) 1-Б (Назаркевич Г. М.)

1. Читання

2. Письмо

3. Математика

4. Образотворче мистецтво

1. Читання

2. Письмо

3. Математика

4. Образотворче мистецтво

 2-А (Швагуляк В. І.)  2-Б (Кулик О. М)

1. Українська мова/Інформатика

2. Інформатика/Українська мова

3. Математика

4. Читання

5. Фізкультура

1. Читання

2. Фізкультура

3. Математика

4. Українська

5. Природознавство

3-А (Кук Г. М.) 3-Б (Гусак Г. М.)

1. Українська мова

2. Фізкультура

3. Математика

4. Християнська етика

5. Читання

1. Читання

2. Математика

3. Християнська етика

4. Природознавство

5. Фізкультура

4-А (Макара О. П.) 4-Б (Лянг О. В.)

1. Англійська мова

2. Математика

3. Українська мова

4. Фізкультура

5. Читання

1. Читання

2. Англійська мова

3. Математика

4. Українська мова

5. Фізкультура

5-А (Зінчук О. Й.) 5-Б (Ткач І. С.)

1. Українська мова

2. Математика

3. Природознавство

4. Фізкультура

5. Англійська мова

6. Зарубіжна література

1. Математика

2. Українська мова

3. Фізкультура

4. Природознавство

5. Зарубіжна література

6. Англійська мова

6-ий (Вовк О. М.) 9-ий (Регенчук О. В.)

1. Фізкультура

2. Біологія

3. Укр. мова/Англ. мова

4. Англ. мова/Укр. мова

5. Математика

6. Християнська етика

7. Образотворче мистецтво

1. Укр. мова/Англ. мова

2. Англ. мова/Укр. мова

3. Фізика

4. Алгебра

5. Правознавство

6. Фізкультура

7-А (Бенько Т. С.) 7-Б (Байда Л. В.)

1. Географія

2. Геометрія

3. Зарубіжна література

4. Фізика

5. Англійська мова

6. Історія України

1. Алгебра

2. Географія

3. Англійська мова

4. Зарубіжна література

5. Фізика

6. Образотворче мистецтво

8-А (Хрептак Н. І.) 8-Б (Петришин Н. М.)

1. Біологія

2. Хімія

3. Англійська мова

4. Мистецтво

5. Географія

6. Інформатика

7. Християнська етика

1. Хімія

2. Біологія

3. Мистецтво

4. Англійська мова

5. Інформатика

6. Географія

10-ий (Манько Р. Б.) 11-ий (Жук І. М.)

1. Геометрія

2. Історія України

3. Українська мова

4. Українська література

5. Фізкультура

6. Фізика

7. Психологія

1. Історія України

2. Зах. Вітч.(х)/Інформ. (д)

3. Зах. Вітч (д)/Інформ. (х)

4. Алгебра

5. Українська мова

6. Українська література

                                     Уроки у вівторок

1-А (Зуб Г. М.) 1-Б (Назаркевич Г. М.)

1. Читання

2. Християнська етика

3. Письмо

4. Природознавство

5. Фізкультура

1. Читання

2. Письмо

3. Християнська етика

4. Природознавство

5. Трудове навчання

 2-А (Швагуляк В. І.)  2-Б (Кулик О. М)

1. Укр. мова/Англ. мова

2. Англ. мова/Укр. мова

3. Музичне мистецтво

4. Математика

5. Читання

1. Математика

2. Музичне мистецтво

3. Українська мова

4. Читання

5. Образотворче мистецтво

3-А (Кук Г. М.) 3-Б (Гусак Г. М.)

1. Математика

2. Інформатика

3. Українська мова

4. Англійська мова

5. Фізкультура

1. Українська мова

2. Математика

3. Англійська мова

4. Трудове навчання

5. Інформатика

4-А (Макара О. П.) 4-Б (Лянг О. В.)

1. Українська мова

2. Математика

3. Фізкультура

4. Основи здоров'я

5. Образотворче мистецтво

1. Природознавство

2. Математика

3. Фізкультура

4. Українська мова

5. Образотворче мистецтво

5-А (Зінчук О. Й.) 5-Б (Ткач І. С.)

1. Трудове навчання

2. Трудове навчання

3. Українська література

4. Математика

5. Музичне мистецтво

6. Історія

1. Трудове навчання

2. Трудове навчання

3. Математика

4. Українська література

5. Історія

6. Музичне мистецтво

6-ий (Вовк О. М.) 9-ий (Регенчук О. В.)

1. Математика

2. Українська література

3. Зарубіжна література

4. Музичне мистецтво

5. Географія

6. Інформатика

1. Геометрія

2. Географія

3. Біологія

4. Українська література

5. Хімія

6. Зарубіжна література

7. Фізкультура

7-А (Бенько Т. С.) 7-Б (Байда Л. В.)

1. Фізкультура

2. Українська мова

3. Алгебра

4. Хімія

5. Християнська етика

6. Українська література

0. Інформатика (хлопці)

1. Українська література

2. Фізкультура

3. Хімія

4. Геометрія

5. Українська мова

6. Основи здоров'я

7. Інформатика (дівчата)

8-А (Хрептак Н. І.) 8-Б (Петришин Н. М.)

1. Українська мова

2. Зарубіжна література

3. Алгебра

4. Фізкультура

5. Фізика

6. Українська література

1. Зарубіжна література

2. Алгебра

3. Українська мова

4. Українська література

5. Фізкультура

6. Фізика

7. Основи здоров'я

10-ий (Манько Р. Б.) 11-ий (Жук І. М.)

0. Захист Вітчизни//Англ. мова

1. Алгебра

2. Англійська мова

3. Географія

4. Біологія

5. Зарубіжна література

6. Християнська етика

0. Англ. мова//Захист Вітчизни

1. Англійська мова

2. Геометрія

3. Фізика

4. Зарубіжна література

5. Біологія//Екологія

6. Економіка

7. Худ. культура//Астрономія

                                     Уроки в середу

1-А (Зуб Г. М.) 1-Б (Назаркевич Г. М.)

1. Фізкультура

2. Читання

3. Письмо

4. Математика

5. Основи здоров'я

1. Фізкультура

2. Читання

3. Письмо

4. Математика

 2-А (Швагуляк В. І.)  2-Б (Кулик О. М)

1. Українська мова (І гр.)

2. Фізкультура

3. Математика

4. Природознавство

5. Українська мова (ІІ гр.)

1. Математика

2. Англійська мова

3. Українська мова

4. Природознавство

5. Фізкультура

3-А (Кук Г. М.) 3-Б (Гусак Г. М.)

1. Українська мова

2. Математика

3. Читання

4. Я у світі

5. Природознавство

1. Читання

2. Математика

3. Фізкультура

4. Українська мова

5. Я у світі

4-А (Макара О. П.) 4-Б (Лянг О. В.)

1. Читання

2. Математика

3. Українська мова

4. Християнська етика

5. Я у світі

1. Читання

2. Математика

3. Християнська етика

4. Українська мова

5. Англійська мова

5-А (Зінчук О. Й.) 5-Б (Ткач І. С.)

1. Інформатика (І група)

2. Природознавство

3. Українська мова

4. Англійська мова

5. Математика

6. Інформатика (ІІ група)

1. Природознавство

2. Українська мова

3. Англійська мова

4. Математика

5. Основи здоров'я

6. Українська мова//

6-ий (Вовк О. М.) 9-ий (Регенчук О. В.)

1. Укр. мова /Англ. мова

2. Англ. мова/Укр. мова

3. Математика

4. Історія

5. Біологія

6. Фізкультура

0. Інформатика (хлопці)

1. Біологія

2. Алгебра

3. Укр. мова/Англ. мова

4. Англ. мова/Укр. мова

5. Християнська етика

6. Всесвітня історія

7. Інформатика (дівчата)

7-А (Бенько Т. С.) 7-Б (Байда Л. В.)

1. Біологія

2. Геометрія

3. Зарубіжна література

4. Основи здоров'я

5. Англійська мова

6. Фізкультура

7. Трудове навчання

 

1. Англійська мова

2. Зарубіжна література

3. Фізкультура

4. Алгебра

5. Історія України

6. Біологія

7. Трудове навчання

8-А (Хрептак Н. І.) 8-Б (Петришин Н. М.)

1. Історія України

2. Біологія

3. Геометрія

4. Хімія

5. Фізкультура

6. Англійська мова

7. Історія України//

1. Геометрія

2. Історія України

3. Біологія

4. Фізкультура

5. Англійська мова

6. Хімія

7. //Історія України

10-ий (Манько Р. Б.) 11-ий (Жук І. М.)

1. Геометрія

2. Захист Вітчизни(д)/Інформ (х)

3. Інформатика (д)/Зах. В. (х)

4. Українська література

5. Зарубіжна література

6. Англійська мова

0. Українська мова (факультатив)

1. Алгебра

2. Алгебра

3. Хімія

4. Англійська мова

5. Технології

6. Християнська етика

                                     Уроки в четвер

1-А (Зуб Г. М.) 1-Б (Назаркевич Г. М.)

1. Математика

2. Англійська мова

3. Природознавство

4. Фізкультура

1. Природознавство

2. Математика

3. Англійська мова

4. Фізкультура

 2-А (Швагуляк В. І.)  2-Б (Кулик О. М)

1. Природознавство

2. Математика

3. Християнська етика

4. Основи здоров'я

5. Образотворче мистецтво

1. Українська мова

2. Християнська етика

3. Інформатика

4. Трудове навчання

5. Основи здоров'я

3-А (Кук Г. М.) 3-Б (Гусак Г. М.)

1. Читання

2. Українська мова

3. Трудове навчання

4. Основи здоров'я

5. Музичне мистецтво

1. Українська мова

2. Математика

3. Музичне мистецтво

4. Основи здоров'я

5. Образотворче мистецтво

4-А (Макара О. П.) 4-Б (Лянг О. В.)

1. Англійська мова

2. Математика

3. Природознавство

4. Фізкультура

5. Трудове навчання

1. Читання

2. Природознавство

3. Основи здоров'я

4. Трудове навчання

5. Фізкультура

5-А (Зінчук О. Й.) 5-Б (Ткач І. С.)

1. Зарубіжна література

2. Фізкультура

3. Українська література

4. Християнська етика

5. Основи здоров'я

6. Українська мова//

1. Інформатика (І група)

2. Зарубіжна література

3. Фізкультура

4. Українська література

5. Християнська етика

6. Інформатика (ІІ група)

6-ий (Вовк О. М.) 9-ий (Регенчук О. В.)

1. Укр. мова - І гр.//ІІ гр.

2. Основи здоров'я

3. Географія

4. Українська література

5. Трудове навчання

6. Трудове навчання

1. Фізкультура

2. Фізика

3. Художня культура

4. Хімія

5. Українська література

6. Геометрія

7-А (Бенько Т. С.) 7-Б (Байда Л. В.)

1. Українська мова//Хімія

2. Музичне мистецтво

3. Фізика

4. Всесвітня історія

5. Українська література

6. Географія

7. Образотворче мистецтво

1. Християнська етика

2. Хімія//Українська мова

3. Англійська мова

4. Фізика

5. Географія

6. Музичне мистецтво

8-А (Хрептак Н. І.) 8-Б (Петришин Н. М.)

1. Географія

2. Алгебра

3. Основи здоров'я

4. Фізкультура

5. Інформатика

6. Українська література

7. Трудове навчання

1. Алгебра

2. Географія

3. Фізкультура

4. Інформатика

5. Англійська мова

6. Християнська етика

7. Трудове навчання

10-ий (Манько Р. Б.) 11-ий (Жук І. М.)

1. Всесвітня історія

2. Правознавство

3. Хімія

4. Біологія//Географія

5. Фізкультура

6. Фізика

7. Історія України (факультатив)

0. Інформатика (дівчата)

1. Біологія

2. Українська мова

3. Українська література

4. Зарубіжна література

5. Фізика

6. Історія Укр.//Худ. культура

7. Інформатика (хлопці)

                                     Уроки в п'ятницю

1-А (Зуб Г. М.) 1-Б (Назаркевич Г. М.)

1. Читання//Письмо

2. Математика

3. Трудове навчання

4. Музичне мистецтво

1. Читання//Письмо

2. Математика

3. Основи здоров'я

4. Фізкультура

5. Музичне мистецтво

 2-А (Швагуляк В. І.)  2-Б (Кулик О. М)

1. Англ. мова/Укр. мова

2. Укр. мова/Англ. мова

3. Читання

4. Трудове навчання

5. Фізкультура

1. Читання

2. Математика

3. Англійська мова

4. Фізкультура

3-А (Кук Г. М.) 3-Б (Гусак Г. М.)

1. Математика

2. Природознавство

3. Образотворче мистецтво

4. Англійська мова

5. Фізкультура

1. Читання

2. Українська мова

3. Природознавство

4. Англійська мова

5. Фізкультура

4-А (Макара О. П.) 4-Б (Лянг О. В.)

1. Українська мова

2. Музичне мистецтво

3. Інформатика

4. Фізкультура

5. Читання

1. Математика

2. Музичне мистецтво

3. Українська мова

4. Інформатика

5. Я у світі

5-А (Зінчук О. Й.) 5-Б (Ткач І. С.)

1. Українська мова

2. Фізкультура

3. Рідний край

4. Математика

5. Англійська мова

6. Образотворче мистецтво

1. Англійська мова

2. Українська мова

3. Математика

4. Рідний край

5. Образотворче мистецтво

6. Фізкультура

6-ий (Вовк О. М.) 9-ий (Регенчук О. В.)

1. Зарубіжна література

2. Історія

3. Укр. мова/Англ. мова

4. Англ. мова/Укр. мова

5. Фізкультура

6. Математика

1. Історія України//Географія

2. Зарубіжна література

3. Історія України

4. Трудове навчання

5. Біологія

6. Основи здоров'я//

7-А (Бенько Т. С.) 7-Б (Байда Л. В.)

0. Інформатика (І група)

1. Біологія

2. Алгебра

3. Фізкультура

4. Українська мова

5. Англійська мова

6. Інформатика (ІІ група)

1. Фізкультура

2. Українська література

3. Українська мова

4. Біологія

5. Геометрія

6. Всесвітня історія

8-А (Хрептак Н. І.) 8-Б (Петришин Н. М.)

1. Геометрія

2. Зарубіжна література

3. Англійська мова

4. Всесвітня історія

5. Фізика

6. Українська мова

1. Українська мова

2. Геометрія

3. Зарубіжна література

4. Українська література

5. Всесвітня історія

6. Фізика

10-ий (Манько Р. Б.) 11-ий (Жук І. М.)

1. Алгебра

2. Англійська мова

3. Технології

4. Фізика

5. Українська мова

6. Історія України//Худ. культура

1. Всесвітня історія

2. Фізика

3. Хімія

4. Фізкультура

5. Геометрія

6. Англійська мова

7. Історія України (факультатив)

Умовні позначення: / - поділ на групи, // - заняття через тиждень

Комментарии: 0