Тиждень математики та інформатики

     З 20 по 24 лютого 2017 року в ЗОШ І - ІІІ ст. смт Запитів - тиждень математики та інформатики.

      З інформатики протягом цього тижня проведено заходи:

Понеділок, 20 лютого:

1. Відкриття тижня (оголошення на лінійці перед уроками);

2. Відбір на вікторину "Що я знаю про комп'ютер та програмування." серед учнів 11-ого та 8-их класів.

 

Вівторок, 21 лютого:

1.Відбір на вікторину "Що я знаю про комп'ютер та програмування." серед учнів 7-их класів.

2. Мала олімпіада з інформатики учнів початкових класів.

 

Середа, 22 лютого:

Відбір на вікторину "Що я знаю про комп'ютер та програмування." серед учнів 9-ого і 10-ого класів.

Четвер, 23 лютого:

Фінал вікторини "Що я знаю про комп'ютер та програмування."

 

Понеділок, 27 лютого:

Оголошення і нагородження переможців малої олімпіади та вікторини (на лінійці перед уроками).


Результати відбору на вікторину

11-ий клас

1. Кудь Анастасія - 75%

2. Крещишин Олександр - 61%

3. Возна Ірина - 58%

3.  Кучерепа Василина - 58%

5. Селютін Олександр - 56%

6. Петрина Христина - 54%

7. Палиг Андрій - 53%

8. Кравець Назар - 51%

9. Петрина Богдан - 50%

9. Пончко Павло - 50%

11. Петрина Іван - 46%

12. Коваль Руслана - 45%

13. Лазорик Богдан - 41%

 

8-і класи

1. Круба Андрій - 83%

2. Демків Олег - 82%

3. Кукляк Олег - 62%

3. Макогон Юрій - 62%

5. Квасниця Михайло - 59%

5. Савка Семен - 59%

7. Вовк Михайло - 51%

8. Гладьо Назар - 50%

9. Фомін Богдан - 48%

9. Ширий Михайло - 48%

11. Горак Роман - 45%

12. Ящишин Назар - 43%

13. Волошин Любомир - 37%

13. Новак Ігор - 37%

15. Кулик Назарій - 33%

 

7-і класи

 

1. Ткач Ліля - 65%

2. Ткач Богдан - 50%

3. Кук Павло - 48%

3. Максимишин Юлія - 48%

3. Налисник Віта - 48%

3. Шишка Любомир - 48%

7. Фассі Адріан - 46%

8. Чигінь Денис - 43%

 

9-ий клас

 

1. Ткач Назар - 83%

2. Туцький Матвій - 60%

3. Петрина Василь - 59%

4. Петрина Наталія - 57%

5. Ринда Максим - 53%

 

 10-ий клас

 

1. Кінах Роман - 63%

2. Дацьо Анастасія - 61%

3. Тимкевич Богдан - 58%

4. Романова Христина - 56%

5. Чепак Андрій - 53%

6. Тріска Тарас - 51%

7. Кіселик Михайло - 50%

8. Завоюра Віталій - 48%

8. Ткач Назар - 48%

10. Штоник Анастасія - 41%

11. Баняс Соломія - 39%

12. Ненчук Анастасія - 37%

13. Патрай Діана - 29%

 

У фінал пройшли:

1. Круба Андрій - 83%

2. Ткач Назар (9-ий клас) - 83%

3. Демків Олег - 82%

4. Кудь Анастасія - 75%

5. Ткач Ліля - 65%

6. Кінах Роман - 63%

 

Результати фіналу:

1. Кукляк Олег* - 87%

2. Круба Андрій - 82%

3. Ткач Назар (9-ий клас) - 81%

4. Кінах Роман - 71%

5. Демків Олег - 67%

6. Ткач Ліля - 46%

_________

*Кудь Анастасія - відмова, тож за результатами відбору її місце зайняв Кукляк Олег.

Фінал (перша трійка)
Фінал (за столом - Ткач Назар, Демків Олег і Круба Андрій)
Фінал (друга трійка)
Фінал (за столом - Ткач Ліля, Кукляк Олег і Кінах Роман)
Переможець вікторини
Переможець вікторини - Кукляк Олег (8-Б клас)

Мала олімпіада з інформатики

        У вівторок, 21 лютого 2017 року, проведено малу олімпіаду з інформатики (серед учнів початкових класів).

 

Результати:

 

1. Юркевич Максим - 86%

2. Воловець Ростислав - 64%

2. Пончко Софія - 64%

3. Боднар Марта - 57%

3. Рибчинський Олександр - 57%

Воловець Сніжана - 50%

Горун Катерина - 14%