Інформатизація школи

Відомо, що в школах України інформатику стали викладати з 1985 року, а оскільки її уроки давалися тільки в старших класах, яких в Запитові не було до 2000 року, то тривалий час наша школа не мала жодного комп'ютера і заняття з цього предмету не проводилися. В 2000 році школа перейшла на повну середню освіту і виникло питання комп'ютеризації. Першим вчителем інформатики в школі була вчитель математики Креховецька Наталія Зиновіївна, яка вела уроки безмашинного варіанту. Перші комп'ютери до школи привезено як подарунок на день святого Миколая в 2001 році від Кам'янка-Бузької районної державної адміністрації. Вони були вже вживані та допомогли школі прискорити початок її комп'ютеризації. Комп'ютерний клас відкрито в школі 1 вересня 2002 року і вчитель інформатики Кулик Володимир Васильович розпочав уроки з використанням подарованих комп'ютерів. В 2004-2011 роках вчителем інформатики був Максимів Богдан Мар'янович, який майже щороку мав призерів з олімпіади програмістів та дбав про комп'ютеризацію і інформатизацію школи. Новіші комп'ютери надано в 2007 році, а з 2008 року клас підімкнено до мережі Інтернет. В 2009 році наша школа отримала свій перший мульмедійний комплект - ноутбук, проектор та екран, які дозволяють нашим вчителям проводити уроки не з допомогою традиційних дошки та крейди, карт і матеріальних макетів, а з показом комп'ютерних презентацій та демонстраційних відео. Це збільшує результативність навчання, оскільки значна більшість інформації засвоюється власне зором.

З 2011 року уроки інформатики в школі веде і за її комп'ютеризацію та інформатизацію відповідає знову Кулик В. В. Сайт школи https://sites.google.com/site/zapytivshkola/ сформовано 2012 року, а з березня 2014 року став функціонувати www.zapytivshkola.jimdo.com.  В січні 2015 року сайт школи зайняв друге місце в конкурсі міських освітніх сайтів Кам'янка-Бузького району Львівської області.

Подальша комп'ютеризація школи була призупинена у зв'язку із зношенням комп'ютерів, частина з яких в 2014 році була списана, а решта, маючи термін користування більше, ніж 5 років, не підлягала ремонту чи перебуває в наполовину аварійному стані. Тому батьківський комітет в листопаді 2015 року звернувся до селищного голови з проханням оновити комп'ютерну техніку в школі й 1 вересня 2016 року із сприянням начальника відділу освіти Ковтала В. В. наші учні отримали 13 нових ноутбуків із ліцензованим Windows 10, а з ними - можливість вивчати більш сучасні програми та інші технології. Проте з іншого боку від жовтня 2016 року ВО припиняє оплату послуг провайдера і постало питання про його ресурси, а саме - їх вивчення та використання для освітніх потреб в нашій школі.

Комп'ютерний клас нашої школи
Вчитель інформатики
Відповідальний за інформатизацію школи - вчитель інформатики Кулик В. В. (з 2011 р.)