Екологічна місія у смт Запитів

Планета наша сумом оповита,

Бо вся вона сміттям покрита.

Ліси і ріки, гори й океани

Не мають від людей належної пошани.

В понеділок, 13 листопада 2017 року, усю громаду селища Запитів об’єднала спільна проблема сьогодення: «Як врятувати планету Земля від забруднення?». До селища прибули місіонери в особі отця Михайла і отця Тараса. На ранковій літургії о. Тарас і о. Василь говорили про відповідальність кожної людини за створений Богом світ. Гості завітали і у школу, провели з учнями та вчителями цікаву бесіду, показали презентацію фільму про пошуки шляхів подолання сучасної екологічної кризи. Подарували школі книги з питань екології «Відповідальність за створіння» та «Екологічне вчення церкви».

Із історії Запитова

Одним із перших директорів Запитівської школи був Антін Сениця. 10 листопада 2017 року виповнилося 100 років з дня його смерті.  Учні нашої школи впорядкували могилу Антіна Сениці.

З ініціативи жителя Запитова, однофамільця колишнього директора школи Федора Сениці ми довідалися, що з родини, хто б міг пом’янути цю дату, не залишилося нікого. Отець Василь Бесага  відслужив  панахиду за упокій Антіна Сениці, на якій були присутні вчителі, жителі селища.

Докудейс фестиваль в нашій школі

В четвер, 9 листопада 2017 року, наша школа долучилася до мандрівного фестивалю Docudays UA. Учням 8-их і 9-их класів був показаний фільм "Домашні ігри" про дівчинку, яка через втрату батьків змушена, будучи сама неповнолітньою, опікуватися малими братиком і сестричкою, але їй допоміг тренер продовжити свою кар'єру у спорті. Доля головної героїні не залишила глядачів байдужими, а після показу виступив гість дійства - Голова федерації футболу Кам'янка-Бузького району і Президент Запитівського футбольного клубу Олексій Ліщик.