Актив батьківського комітету по класах (2023-2024 н. р.)

3-А

11-Б

Коваль Орися

Вибори активу батьківського комітету

У вівторок, 3 листопада 2015 року, відбулося чергове засідання батьківського комітету нашої школи. Розглядалися питання:

1. Про утеплення горища школи задля кращої економії тепла в опалювальний період.
  2. Про звернення до селищної ради для надання коштів на закупівлю нових і сучасних ноутбуків та додатковий мультимедійний комплект у зв'язку із зношенням та виходу з експлуатації комп'ютерів школи.
  3. Вибори активу батьківського комітету.

На збори були запрошені голова селищної ради Ю. Федейко, голова профкому школи В. Швагуляк та вчитель інформатики В. Кулик. Після їхніх виступів і доповідей було ухвалено:

1. Провести утеплення горища за рахунок наданих селищною радою коштів.
  2. Клопотати перед виконкомом селищної ради виділення коштів на закупівлю ноутбуків та мультимедійного комплекту.
  3. Головою батьківського комітету з 03.11.2015 року на підставі голосування представників від батьків по класах призначити Христину Андрієцьку, її заступниками - Галину Тягло і Галину Кусяк, секретарем - Марію Дзвоник.
Христина Андрієцька (Нагурська)
Христина Андрієцька

Засідання батьківського комітету

07.05.2015 року відбулося засідання батьківського комітету ЗОШ І-ІІІ ступенів смт Запитів, на яке запросили голову селищної ради Федейка Юрія Федоровича, членів профспілкового комітету школи та класних керівників. Було обговорено питання щодо подальшого харчування учнів.

Вирішили:

1.      Здійснювати харчування учнів з коштів Державного бюджету 75% та коштами Запитівської селищної ради 25%.

Засідання вислухало доповідь про стан харчування учнів школи
На засідання був запрошений селищний голова Федейко Ю. Ф.

Збори адміністрації і батьківського комітету

В п'ятницю, 6 березня 2015 року, відбулися збори за участю адміністрації школи та батьківського комітету. Були обговорені плани школи щодо навчання і благоустрою, останні новини та можливі нововведення в освіті, перехід на платні підручники, співпраця громади селища, батьків, вчителів та держави у вихованні підростаючого покоління в сучасних умовах.

Збори провела директор школи
Збори були проведені в учительській під головуванням директора школи
Батьківський комітет
Представники батьківського комітету школи