Засоби дистанційного навчання

     12 березня 2020 року в Україні розпочався карантин у зв'язку з поширенням коронавірусу. Тоді мало хто сподівався, що цей карантин затягнеться аж до 1 вересня 2020 року і буде інколи повторюватися під час 2020-2021 і 2021-2022 н. р. А з 24 лютого 2022 року у зв'язку з вторгненням російських військ заклад перетворено на притулок для біженців, які проживали тут до 1 вересня 2022 року.

       Щоб не втрачати зв'язок з учнями і хоч якось продовжувати їхнє навчання постало питання про формування загальношкільної навчальної платформи із засобами дистанційної співпраці - обміну повідомленнями та файлами, відеозв'язку.

       В 2020-2021 навчальному році цей обмін даними відбувався за допомогою утворених класних і батьківських груп у Вайбер та зв'язок з учнями через Zoom.

      Під час осінніх канікул 2021 року під час педагогічної ради вибрано навчальну платформу Google Suite for Education. Вчителям та учням були сформовані облікові записи в домені zapytiv.ukr.education і там передавалися завдання і виконані роботи через сервіс Classroom, здійснювався відеозв'язок в сервісі Google-Meet. Ця платформа стала в нагоді особливо коли довелося учням спілкуватися з вчителями в час проживання біженців у закладі, як багато хто з вихованців опинився за кордоном.

        Під час 2022-2023 н. р. постало питання введення електронного документообігу в закладі. Довелося залучити додаткову навчальну платформу nz.ua, в якій сформовані електронні журнали, щоденники та особові справи учнів й вчителів закладу. Вони, а також батьки отримали доступ кожен через власний логін і пароль. В разі відсутності учня на уроці, дистанційного навчання чи зриву уроків в час повітряних тривог вчителі можуть давати завдання в класному журналі на самоопрацювання, виходити на відеозв'язок через Zoom чи Google-Meet.

        З 1 вересня 2023 року заклад цілком перейшов на електронний документообіг.